[Замовникам та Учасникам] [КУРС НАВЧАННЯ] "Тендерна документація: особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів"

| завершено | відеозапис вебінару
Тел./факс:044 468 32 19,  моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21, е-mail: seminar@pro-tender.com.ua  
 
                                                                                 КОЛІСНИК Т. В.
                                                                                    ПРОПОНУЄ
                                                                          замовникам та учасникам
                                                                 курс навчання: відеозапис вебінару,
                                                                 який відбувся  21-22 квітня 2021 року
                                                                               
                                 "Тендерна документація: особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених
                                                                 положень тендерної документації при проведенні торгів"

Курс навчання розрахований як на досвідчених фахівців замовника, які приймають участь або безпосередньо займаються підготовкою тендерної документації, так і на початківців.

Для представників учасників вебінар може бути цікавим з позиції можливості і результативності оскарження вимог тендерної документації та виконання вимог замовника на практиці при підготовці тендерної пропозиції.

На вебінарі були детально та покроково розглянуті положення тендерної документації, які повинні бути обов’язково враховані замовником згідно з вимогами чинного законодавства, або можуть бути включені замовником до вказаного документу, а також результат зазначених у тендерній документації вимог для замовника/учасника.

Запис онлайн-навчання у режимі реального часу, що відбулося на платформі ZOOM.
Також Ви отримаєте:
авторські методичні електронні матеріали;
- слайди з прикладами конкретних ситуацій у електронному вигляді.

Програма курсу складається з чотирьох блоків.

Курс вебінару-практикуму розроблений та проводиться відомим консультантом-практиком компанії "Про-Тендер" КОЛІСНИК Т.В. (досвід роботи та викладання у сфері закупівель більше 20 років).                                               

                                                                  Програма вебінару

                                                                  І день
 | 9.30-10.00 | Реєстрація учасників.
| 10.00-11.30 | 1. Примірна тендерна документації. Загальний огляд положень. Право замовника не використовувати примірну тендерну документацію.
2. Обов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації:
2.1. Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Який договір є аналогічним? Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
2.2. Реалізація положень статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: Відкриті реєстри та порядок роботи/використання з відкритими реєстрами. Спосіб документального підтвердження відсутності обстави для відмови для учасника/переможця. Електронізація обставин статті 17 Закону: механізми реалізації в Тендерній документації та в електронній системі закупівель.

|11.30-12.00 | Перерва
 

|12.00-13.30 | 2. Обов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації:
2.3. Вимоги до предмету закупівлі та спосіб їх документального підтвердження у складі тендерної пропозиції. Технічні специфікації, маркування, сертифікати, протоколи випробувань та інші засоби підтвердження відповідності.
Конкуренція учасників чи виробників – враховуємо позицію Органу оскарження. Кількість товару та місце його поставки. Місце, де повинні бути виконані роботи чи надані послуги, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг. Як правильно прописати технічне завдання у випадку неможливості спланувати обсяги предмету закупівлі (розгляд практик встановлення вимог на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів, запчастин).

|13.30-14.00 | Запитання-відповіді
 
                                                                  ІІ день
|9.30-10.00 | Реєстрація учасників.

|10.00-11.30 | 2. Обов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації:
2.4. Проект договору про закупівлю
. Можливість зміни положень проекту договору при підписанні, після підписання. Попередня оплата. Демпінгові ціни, механізми запобігання. Приклади встановлення в договорі механізмів щодо зміни ціни. Практика застосовувати оперативно-господарських санкцій.
2.5. Що потрібно знати про частини предмета закупівлі (лоти). Лот – все ж таки право чи обов’язок. Механізм формування лотів при закупівлі лікарських засобів/виробів медичного призначення: практики АМКУ.
2.6. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерних пропозицій. Вартість життєвого циклу. Що повинен включати опис методики оцінки у разі застосування інших показників, ніж ціна.. Оцінюємо з ПДВ чи без ПДВ. Як правильно прописати механізм в тендерній документації. Хто може скористатися.
2.7. Строк дії тендерної пропозиції. Коли закінчується. Як враховується при виконанні договору.
2.8. Валюта тендерної пропозиції. Враховуємо участь нерезидентів. Механізми приведення тендерних пропозицій, поданих в різних валютах, до однієї валюти.
2.9. Мова тендерної пропозиції.
2.10. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
2.11. Субпідрядники.
2.12. Врахування вимог щодо публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

3. Необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації: забезпечення тендерної пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю. Спосіб/форма надання. Розмір. Вимоги. Зміст. Строк дії: «національні» торги, «євроторги». Супровідні документи. Враховуємо практику АМКУ.

|11.30-12.00 | Перерва
 

|12.00-13.30 | 4. Інші необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації. Законодавчі підстави. Наслідки для замовника.
 4.1. Установчі/реєстраційні документи учасника. Підтвердження повноважень на підписання документів тендерної пропозиції, договору та особи представника(ів) учасника.
4.2. Інформація про учасника (анкети, довідки тощо).
4.3. Дозволи, ліцензії.
4.4. Необхідність подання у складі тендерної пропозиції документів з ціною: «національні» торги, «євроторги».
4.5. Гарантії, авторизації виробників.
4.6. Заходи захисту довкілля.
4.7. Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді;  інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет. Які наслідки у разі наявності вимог в тендерній документації.
4.8. Оформлення документів тендерної пропозиції. Черговість складання/групування. Необхідність проставляння підписів, печаток. КЕП/УЕП/ЕЦП: як правильно? Оригінал чи копія документу. Нумерація сторінок.
4.9. Формальні (несуттєві) помилки. Які положення/вимоги повинна містити тендерна документація.

|13.30-14.00 | Запитання-відповіді

Перелік та тематика вебінару-практикуму  коригуватимуться у зв’язку з виходом нових законодавчих актів, роз’яснень тощо.   

Вартість курсу навчання складає 1400,00 грн.
Ціна включає:
 відео-запис вебінару, авторські методичні матеріали  у електронному  вигляді, , слайди з прикладами конкретних ситуацій у електронному вигляді.

Для придбання курсу навчання необхідно  заповнити та відправити заявку.
Необхідні документи та інформація будуть надані після отримання заявки.У разі виникнення будь-яких питань:  
Тел./факс: (044) 468-32-19
Моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21, 
E-mail:seminar@pro-tender.com.ua
 
 
Дата початку семінару:

21.04.2021

Дата закінчення семінару:

22.04.2021