[Замовникам та Учасникам] [16 листопада 2021 року] «Тендерна документація: особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів»

| заплановано | м. Київ
Тел. моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21, е-mail: seminar@pro-tender.com.ua
 
                                                        КОЛІСНИК Т.В.
                                                            запрошує
                                               замовників та учасників
                                                16 листопада 2021 року
                                 
пройти тематичний семінар- практикум
  «Тендерна документація: особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів»

На практикумі будуть детально та покроково розглянуті положення тендерної документації, які повинні бути обов’язково враховані замовником згідно з вимогами чинного законодавства, або можуть бути включені замовником до вказаного документу, а також результат зазначених у тендерній документації вимог для замовника/учасника.

Семінар-практикум розрахований як на досвідчених фахівців замовника, які приймають участь в розробці або безпосередньо займаються підготовкою/розробкою тендерної документації, так і на початківців.

Для представників учасників семінар може бути цікавим з позиції можливості і результативності оскарження вимог тендерної документації та виконання вимог замовника на практиці при підготовці тендерної пропозиції.

Окрім набору теоретичних знань Ви отримаєте:
  - нестандартні рішення типових ситуацій;
  - приклади виходу з конфліктних ситуацій та особливості взаємодії замовників та учасників закупівель;
  - унікальні методичні матеріали зі зразками документів для проведення та участі у процедурах закупівель;
  - індивідуальні консультації.

Курс навчання  розроблений та проводиться відомим консультантом-практиком   КОЛІСНИК Т.В. (досвід роботи та викладання у сфері закупівель більше 20 років).

 
                                        Програма семінару

1. Примірна тендерна документації. Загальний огляд положень. Право замовника не використовувати примірну тендерну документацію.
2. Обов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації:
    2.1. Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Який договір є аналогічним? Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
     2.2. Реалізація положень статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: Відкриті реєстри та порядок роботи/використання з відкритими реєстрами. Спосіб документального підтвердження відсутності обстави для відмови для учасника/переможця. Електронізація обставин статті 17 Закону: механізми реалізації в Тендерній документації та в електронній системі закупівель.
     2.3. Вимоги до предмету закупівлі та спосіб їх документального підтвердження у складі тендерної пропозиції. Технічні специфікації, маркування, сертифікати, протоколи випробувань та інші засоби підтвердження відповідності. Конкуренція учасників чи виробників – враховуємо позицію Органу оскарження. Кількість товару та місце його поставки. Місце, де повинні бути виконані роботи чи надані послуги, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг. Як правильно прописати технічне завдання у випадку неможливості спланувати обсяги предмету закупівлі (розгляд практик встановлення вимог на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів, запчастин).
      2.4. Проект договору про закупівлю. Можливість зміни положень проекту договору при підписанні, після підписання. Попередня оплата. Демпінгові ціни, механізми запобігання. Приклади встановлення в договорі механізмів щодо зміни ціни. Практика застосовувати оперативно-господарських санкцій.
      2.5. Що потрібно знати про частини предмета закупівлі (лоти). Лот – все ж таки право чи обов’язок. Механізм формування лотів при закупівлі лікарських засобів/виробів медичного призначення: практики АМКУ.
      2.6. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерних пропозицій. Вартість життєвого циклу. Що повинен включати опис методики оцінки у разі застосування інших показників, ніж ціна.. Оцінюємо з ПДВ чи без ПДВ. Як правильно прописати механізм в тендерній документації. Хто може скористатися.
      2.7. Строк дії тендерної пропозиції. Коли закінчується. Як враховується при виконанні договору.
      2.8. Валюта тендерної пропозиції. Враховуємо участь нерезидентів. Механізми приведення тендерних пропозицій, поданих в різних валютах, до однієї валюти. 
      2.9. Мова тендерної пропозиції. 
      2.10. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій. 
      2.11. Субпідрядники.
      2.12. Врахування вимог щодо публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

3. Необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації: забезпечення тендерної пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю. Спосіб/форма надання. Розмір. Вимоги. Зміст. Строк дії: «національні» торги, «євроторги». Супровідні документи. Враховуємо практику АМКУ. 

4. Інші необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації. Законодавчі підстави. Наслідки для замовника.
        4.1. Установчі/реєстраційні документи учасника. Підтвердження повноважень на підписання документів тендерної пропозиції, договору та особи представника(ів) учасника.
         4.2. Інформація про учасника (анкети, довідки тощо).
         4.3. Дозволи, ліцензії.         
         4.4. Необхідність подання на вимогу замовника  у складі тендерної пропозиції документів з ціною: «національні» торги, «євроторги».
         4.5. Гарантії, авторизації виробників.
         4.6. Заходи захисту довкілля.
         4.7. Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді;  інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет. Які наслідки у разі наявності вимог в тендерній документації.
          4.8. Оформлення документів тендерної пропозиції. Черговість складання/групування. Необхідність проставляння підписів, печаток. КЕП/УЕП/ЕЦП: як правильно? Оригінал чи копія документу. Нумерація сторінок.
           4.9. Формальні (несуттєві) помилки. Які положення/вимоги повинна містити тендерна документація.                                    

Перелік та тематика семінару-практикуму  коригуватимуться у зв’язку з виходом нових законодавчих актів, роз’яснень тощо.   

Вартість участі у семінарі для одного учасника складає 1800 грн.  Ціна включає: авторські методичні матеріали  у паперовому та електронному  вигляді,  слайди з прикладами конкретних ситуацій у електронному вигляді,  перерви на каву, обід, канцелярське приладдя.

По закінченню курсу  слухачам надаються іменні сертифікати.
 
Державні установи мають можливість пройти навчання за гарантійним листом.

Місце та час проведення: м. Київ.
Початок о 10.00, реєстрація учасників – з 9.30.

Для участі у практикумі необхідно заповнити та відправити заявку.
Необхідні документи та інформація будуть надані після отримання заявки.  
 
У разі виникнення будь-яких питань: 
Тел. моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21,
E-mail: seminar@pro-tender.com.ua                     

Дата початку семінару:

16.11.2021

Дата закінчення семінару:

16.11.2021