Понеділок, 18 лютого 2019 09:06

[18-19 вересня 2019 року] семінар-практикум для замовників та учасників "ПРАКТИКА ЗДІЙСНЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ" (з урахуванням актуальних змін у законодавстві щодо публічних закупівель)

WWW.PRO-TENDER.COM.UA

Тел./факс: (044) 440-61-83,  моб.: 095 690-97-26, 097 338 72 21,

е-mail: sЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Компанія «ПРО-ТЕНДЕР»

ЗАПРОШУЄ

замовників та учасників

18-19 вересня 2019 року 

 

пройти семінар-практикум 

"Практика здійснення публічних закупівель" 

            Законодавство в сфері публічних закупівель характеризується змінами. Це вимагає  їх постійного моніторингу та аналізу, що з огляду на наявність так само й поточної роботи не завжди бачиться можливим і ефективним. Неоднозначність формулювань і різна правозастосовна практика породжує багато питань  на будь-якому етапі підготовки та проведенні тендерів.

           На семінарі ми розглядаємо практичні аспекти роботи на майданчиках і нормативну базу з усіма поправками та оновленнями, тонкощі роботи в публічних закупівлях.

         

        Окрім набору теоретичних знань, Ви отримаєте:

        - нестандартні рішення типових ситуацій;

        - якісні методичні матеріали (друковані та в електронному вигляді) для проведення процедур закупівель;        

        - можливість індивідуальної  консультації;

        - іменний сертифікат про проходження курсу навчання.

 

        Курс семінару розроблений та проводиться відомим  консультантом-практиком компанії "Про-Тендер" Колісник Т.В. (досвід роботи та викладання у сфері закупівель більше 15 років).

       Програма курсу відповідає Наказу Мінекономрозвитку від 02.12.2016 № 2017 «Про примірні навчальні програми з питань організаціїї та здійснення публічних закупівель».

 

І день

1. Сучасний стан нормативно-правового поля здійснення публічних закупівель.

2. Закон України «Про публічні закупівлі»: термінологія; сфера застосування.

3. Електронна система закупівель. Реєстрація та робота на електронних майданчиках.

4. Допорогові закупівлі: звіти про укладений договір чи електронні торги. Порядок проведення електронних торгів. Доцільність розроблення/затвердження порядку допорогових закупівель замовником. Строк оприлюднення звіту про укладений договір, наслідки порушення строку та відповідальність.

5. Організація діяльності тендерного комітету. Уповноважена особа.

6. Порядок та основні умови планування закупівель. Особливості формування річного плану закупівель та додатку до річного плану: порядок та строки оприлюднення. Порядок визначення предмета закупівлі. Відшкодування, «новий предмет закупівлі», законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель. Вибір процедури закупівлі. Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення.

7. Реалізація положень статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми, робота з відкритими реєстрами. Спосіб документального підтвердження відсутності обстави для відмови для учасника/переможця. Позиція органу оскарження. Пов’язані особи: приклади роботи з відкритими даними.

8. Встановлення, виконання та перевірка окремих вимог /тендерної документації: Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді;  інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет, фінансова спроможність тощо. Використання даних відкритих баз та реєстрів при проведенні процедур закупівель.

9. Загальні умови здійснення закупівель. Порядок та перелік інформації про закупівлю для оприлюднення. Необхідність оприлюднення інформації англійською мовою.

 

ІІ день

10. Окремі етапи організації та проведення процедури відкритих торгів:

          - «національні торги» - відкриті торги до 133 тис.євро (5150 тис.євро – роботи);

          - «євро торги/відкриті торги з публікацією оголошення англійською мовою/міжнародні торги» - особливості проведення відкритих торгів вартістю більше 133 тис.євро (5150 тис.євро – роботи).

11. Тендерна документація. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Технічна специфікація, особливості складання. Врахування практики органу оскарження. Забезпечення тендерної пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю. Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень. Критерії оцінки: ціна чи приведена ціна. Внесення змін до тендерної документації. Порядок надання роз’яснень.

12. Порядок підготовки тендерної пропозиції для участі в торгах. Отримання роз’яснень положень тендерної документації. Вимоги про усунення порушень. Порядок та механізм подання тендерних пропозицій.

13. Розгляд поданих тендерних пропозицій. Порядок відхилення тендерних пропозицій. Можливість врахування «дозавантажених» документів при розгляді тендерних пропозицій.

14. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Необхідність інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі.

15. Конкурентний діалог. Особливості проведення.

16. Окремі аспекти переговорної процедури закупівлі.  Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі.

17. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення на 2019 рік. Закупівля електричної енергії.  Алгоритм  проведення закупівлі на 2019 рік. Яку процедуру обираємо. Перспективи 2019 року. Враховуємо зміну тарифів.

18. Закупівля природного газу. Можливості проведення переговорної процедури закупівлі. Ризики відкритих торгів. Демпінг в торгах, механізми запобігання.

19. Договір про закупівлю. Попередня оплата. Можливість внесення змін та коригування умов договору, у т.ч. істотних. Демпінгові ціни, механізми запобігання. Практика застосовувати оперативно-господарських санкцій.      

      Перелік та тематика практикуму  коригуватимуться у зв’язку з виходом нових законодавчих актів, роз’яснень тощо. 

       Семінар-практикум відбудеться за умови набору групи.

   

       Вартість участі у семінарі-практикумі для одного учасника складає 2100,00 грн.  (ціна включає: унікальні методичні матеріали у паперовому вигляді, перерви на каву, обід, канцелярське приладдя). 

       По закінченню курсу навчання слухачам надаються іменні сертифікати.

       Місце та час проведення:  м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 13 .

       Початок о 10.00, реєстрація учасників – з 9.30.

       Для участі у семінарі-практикумі необхідно на сайті www.pro-tender.com.ua заповнити та відправити заявку.

       Необхідні документи та інформація будуть надані протягом доби з дати отримання заявки.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел./факс: (044) 440 61 83

Моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21

                                                                                                       Повна інформація на сайті: WWW.PRO-TENDER.COM.UA
Останнє редагування Середа, 29 травня 2019 10:21