Понеділок, 25 лютого 2019 08:56

Семінар-практикум для замовників та учасників «ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ: особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів»

тел./факс: (044) 440-61-83 моб.: (095) 690-97-26, (097) 338-72-21,

е-mail: sЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Компанія «ПРО-ТЕНДЕР»

 ЗАПРОШУЄ

 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ у семінарі-практикумі

для замовників та учасників

«Тендерна документація:

 особливості підготовки, наслідки, реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів»

        Семінар-практикум розрахований як на досвідчених фахівців замовника, які приймають участь або безпосередньо займаються підготовкою тендерної документації, так і на початківців.

        Семінар може бути цікавим для представників учасників з позиції можливості і результативності оскарження вимог тендерної документації та виконання вимог замовника на практиці при підготовці тендерної пропозиції.

       На практикумі будуть детально та покроково розглянуті положення тендерної документації, які повинні бути обов’язково враховані замовником згідно з вимогами чинного законодавства, або можуть бути включені замовником до вказаного документу, а також результат зазначених у тендерній документації вимог для замовника.                  

         Курс семінару розроблений та проводиться відомим  консультантом-практиком компанії "Про-Тендер" Колісник Т.В. (досвід роботи та викладання у сфері закупівель більше 15 років).

Програма семінару:

  1. Примірна тендерна документації. Загальний огляд положень. Право замовника не використовувати примірну тендерну документацію.
  2. Обов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації:

            2.1. Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Необхідність застосування всіх кваліфікаційних критеріїв при проведенні торгів.

            2.2. Реалізація положень статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми, робота з відкритими реєстрами. Спосіб документального підтвердження відсутності обстави для відмови для учасника/переможця. Позиція органу оскарження. Пов’язані особи: приклад роботи з відкритими даними для встановлення факту пов’язаних осіб.

            2.3. Вимоги до предмету закупівлі та спосіб їх документального підтвердження у складі тендерної пропозиції. Конкуренція учасників чи виробників – враховуємо позицію Органу оскарження. Кількість товару та місце його поставки. Місце, де повинні бути виконані роботи чи надані послуги, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг. Як правильно прописати технічне завдання у випадку неможливості спланувати обсяги предмету закупівлі (розгляд практик встановлення вимог на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів, запчастин).

            2.4. Проект договору про закупівлю. Можливість зміни положень проекту договору при підписанні, після підписання. Судова практика. Попередня оплата. Демпінгові ціни, механізми запобігання. Приклади встановлення в договорі механізмів щодо зміни ціни. Практика застосовувати оперативно-господарських санкцій.

            2.5. Що потрібно знати про частини предмета закупівлі (лоти). Лот – все ж таки право чи обов’язок. Механізм формування лотів при закупівлі лікарських засобів.

            2.6. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерних пропозицій. Що повинен включати опис методики оцінки за критерієм "ціна". Оцінюємо з ПДВ чи без ПДВ. Як правильно прописати механізм в тендерній документації. Хто може скористатися.

            2.7. Строк дії тендерної пропозиції. Коли закінчується. Як враховується при виконання договору.

            2.8. Валюта тендерної пропозиції. Враховуємо участь нерезидентів. Механізми приведення тендерних пропозицій, поданих в різних валютах, до однієї валюти.

            2.9. Мова тендерної пропозиції.

2.10. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій.

2.11. Субпідрядники.

  1. Необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації: забезпечення тендерної пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю. Спосіб/форма надання. Розмір. Вимоги. Зміст. Строк дії: «національні» торги, «євроторги». Супровідні документи. Враховуємо практику АМКУ.
  2. Інші необов’язкові вимоги/положення/складові тендерної документації. Законодавчі підстави. Наслідки для замовника.

            4.1. Установчі/реєстраційні документи учасника. Підтвердження повноважень на підписання документів тендерної пропозиції, договору та особи представника(ів) учасника.

            4.2. Інформація про учасника (анкети, довідки тощо).

            4.3. Дозволи, ліцензії.

            4.4. Необхідність подання у складі тендерної пропозиції документів з ціною: «національні» торги, «євроторги».

            4.5. Гарантії, авторизації виробників.

            4.6. Фінансова звітність, банківські довідки.

            4.7. Заходи захисту довкілля.

            4.8. Врахування санаційного законодавства.

            4.9. Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді;  інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет. Використання даних відкритих баз та реєстрів при проведенні процедур закупівель.

            4.10. Оформлення документів тендерної пропозиції. Черговість складання/групування. Необхідність проставляння підписів, печаток. ЕЦП. Оригінал чи копія документу. Нумерація сторінок.

            4.11. Формальні (несуттєві) помилки.

     Семінар-практикум відбудеться за умови набору групи.

        Вартість участі у практикумі для одного учасника складає 1600 грн.  (ціна включає:  методичні матеріали у паперовому та електронному  вигляді, перерви на каву, обід, канцелярське приладдя).

        По закінченню курсу підвищення кваліфікації слухачам надаються іменні сертифікати.

        Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 13 ( що була М.Раскової).

        Початок семінару  о 10.00, реєстрація учасників розпочинається з 9.30.

 

         Для участі у семінарі необхідно на сайті www.pro-tender.com.ua заповнити та відправити заявку.

         Необхідні документи та інформація будуть надані протягом доби з дати отримання заявки. 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел./факс: (044) 440-61-83

Моб.: 095 690 97 26, 097 338 72 21

Повна інформація на сайті: WWW.PRO-TENDER.COM.UA

Останнє редагування Середа, 29 травня 2019 09:32

Схожі матеріали (за тегом)