Вівторок, 29 червня 2010 11:19

Висновок центрального органу виконавчої влади при закупівлі у нерезидента

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

[29.06.2010] Яшенко Дмитро Олександрович, ІПФ НАН України.

Запитання:
   Пробачте за повторне запитання, у нас закупівля з одним виконавцем (наукове обладнання - Источник питания анализирующего магнита)згідно положення та наказу Мінекономіки №64 від 30.01.2009 року вказано про висновок центрального органу виконавчої влади(про те, що відповідні товари, роботи і послуги не виробляються (не виконуються, не надаються) на території України)) - наукове обладнання - Источник питания анализирующего магнита виробляється тільки у іноземців,але немає роз'яснення який орган ?
Дякуємо!

Відповідь:
   Якщо продукція підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, то це може бути Держспоживстандарт. Варто опрацювати також дане питання з Мінпромполітики.
   Вказаний висновок Вам потрібен лише в одному випадку, якщо закупівля здійснюється у нерезидента. Якщо ж закупівля здійснюється обладанання іноземного виробництва у резидента (вітчизняного постачальника), який є дилером, дистриб'ютором іноземного виробника, то Положення про закупівлю не вимагає від замовника мати такий висновок. У такому випадку, якщо висновок вимагають при погодженні процедури в одного учасника, це може бути і висновок ТПП і самої НАН України.


Читати 1985 разів