Четвер, 01 липня 2010 14:21

Розбивка предмета закупівлі на частини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

[01.07.2010] Петрівська Ірина, Білогірська ЦРЛ

Запитання:
   Якщо відповідно до річного плану закупівель по лоту 31.10.1 "Устаткування медичне" закладено 155 тис. грн. Закупляти потрібно декілька різних видів устаткування для різних відділень. Чи потрібно проводити тендер? Чи можливо рішенням тендерного комітету провести закупівлю даного обладнання прямими договорами?

Відповідь:
   Якщо вартість усього устаткування медичного, яке відноситься відповідно до Класифікатору товарі і послуг до одного 5-го знаку (31.10.1), складає 155 тис.грн., то розбивка даного устаткування на окремі договори у залежності від видів устаткування є поділом предмета закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедур закупівель. У даному випадку доцільно провести процедуру запиту цінових пропозицій або у разі необхідності визначення декількох переможців декілька процедур запиту цінових пропозицій, так як проведення процедури запиту цінових пропозицій не передбачає лотування.
Для того, щоб устаткування медичне правомірно розділити і закупити за прямими договорами, необхідно, щоб це устаткування належало до різних п'ятих знаків Класифікатора товарів і послуг  і його вартість у межах 5-го знаку не перевищувала 100 тис.грн.


Читати 2762 разів