П'ятниця, 01 лютого 2019 09:27

Учасник помилився та надав не правдиву інформацію. Яке законне рішення потрібно прийняти в даній ситуації?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Запитання: Чи потрібно відхиляти тендерну пропозицію учасника ФОП, якщо він в Листі надав інформацію, про те що " у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань наявна інформація , передбачена п. 9 ч. 2 ст. 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"? У ФОП така інформація повинна бути відсутня. Учасник помилився та надав не правдиву інформацію. Яке законне рішення потрібно прийняти в даній ситуації?

Відповідь:

Перегляд лише для зареестрованих користувачів. Будь ласка, авторизуйтесь або зарееструйтесь на сайті.

Читати 43 разів