П'ятниця, 12 квітня 2019 09:24

В торгах на закупівлю товарів при заповненні специфікації до закупівлі замовником була не правильно вказана кількість товару. Вимагалось 19 позицій, а замовником в специфікації вказано 21. Учасники закупівлі брали правильну цифру...

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Запитання:  В торгах на закупівлю товарів при заповненні специфікації до закупівлі замовником була не правильно вказана кількість товару. Вимагалось 19 позицій, а замовником в специфікації вказано 21. Учасники закупівлі брали правильну цифру з тендерної документації і надали 19 позицій. Закупівля відбулась. Що тепер робити з закупівлею, якщо при формуванні звіту буде 21 позиція, а в договорі, як в ТД, 19?

 

Відповідь:

Перегляд лише для зареестрованих користувачів. Будь ласка, авторизуйтесь або зарееструйтесь на сайті.

 

 Запитання: Замовником проводилась закупівля спортивного одягу.У закупівлі приймали участь чотири учасники, перші два учасника закупівлі не надали опису, що саме за товар був ними запропонований і були відхилені замовником. Третій учасник визнаний переможцем. До того ж документи обох перших учасників заповнені в однаковій формі та однаковими ручками ,мають одні й тіж граматичні помилки, а на фірмовому бланку другого учасника взагалі фігурує ФОП першого.Що може свідчити про їх зговір . Але замовник не може на підставі цього відхилити їх адже факт зговору може підтвердити тільки Антимонопольний комітет. Замовник відхиляє перших двух на підставі того що вони не надали опису, який товар вони пропонують, а просто скопіювали опис замовника. Перший учасник подає скаргу на замовника в Антимонопольний комітет де його скарга частково задовільняється і замовника забовязують відмінити рішення. В свою чергу замовник також подає документи про антиконкурентні дії учасників, але ця процедура являється довшою і розгляд ще не закінчений.Замовник виконав вимоги Антимонопольного  комітеу і відмінив рішення . При детальному розляді своєї ТД знайшов порушення, які вже описував вам раніше. Чи можлива зараз відміна закупівлі?

Відповідь:

Перегляд лише для зареестрованих користувачів. Будь ласка, авторизуйтесь або зарееструйтесь на сайті.

 

 

Читати 62 разів Останнє редагування П'ятниця, 12 квітня 2019 09:42

Схожі матеріали (за тегом)